Percon Polska Sp. z o.o.

Od połowy lat ’90 przewody Percon promowała i sprzedawała w Polsce firma Studiotech Poland. Duży sukces jaki odniosły te produkty skłonił nas do nawiązania bardzo bliskiej współpracy z producentem i stworzenia w roku 2007 firmy Percon Polska. Od tamtego momentu działamy prężnie na polskim rynku i prowadzimy dystrybucję produktów firm Percon, AVP oraz Gefen. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

W naszej ofercie znajda Państwo pełny asortyment przewodów firmy Percon, urzadzeń do dystrybucji i przedłużania sygnałów firmy Gefen, krosownice i panelie przyłączeniowe firmy AVP oraz systemy dyskusyjne Televic Conference.

W naszej ofercie posiadamy pełen zakres produktów które pozwolą przesłać i rozdystrybuować dowolny sygnał na żądaną odległość. Nasze doświadczenie pozwala w pełni profesjonalnie stawiać czoła wszelakim wyzwaniom jakie napotykają nasi Klienci. Wsparcie techniczne jakiego udzielamy i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań sprawia, że skraca się czas który muszą Państwo przeznaczyć na projektowanie systemu. Także po zakończeniu sprzedaży nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie – świadczymy pełny serwis gwarancyjny oraz w razie problemów służymy pomocą w ich rozwiązaniu.

Nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

lat działalności firmy Percon

zadowolonych Klientów

oferowanych produktów