Rozwiązania korporacyjne

Łącz, współpracuj i komunikuj się.

Percon Polska ma rozwiązania, które mają na celu ułatwienie korzystania z mediów na wyciągnięcie ręki.

 

Miejsca spotkań

Rozwiązania dla sal konferencyjnych , dzięki którym każdy z członków zespołu może udostępniać dowolne treści z dowolnego urządzenia na dowolnym ekranie. Produkty z oferty Percon Polska integrują odpowiednią technologię w celu stworzenia niezawodnych, rozszerzalnych i skalowalnych miejsc spotkań. Percon Polska daje pracownikom działu IT narzędzia potrzebne do tworzenia intuicyjnych systemów AV, które dostosowują się do wymagań każdego miejsca.

 

Digital Signage

Digital Signage to ekscytujący nowy sposób reklamowania Twojej firmy lub usługi. Koncepcja jest prosta: zamontuj ekran lub skonfiguruj kiosk w miejscu o wysokiej widoczności, utwórz kontent i załaduj ją do odtwarzacza. Ta interaktywna treść może obejmować wszystko od filmów wideo do kanałów RSS na żywo. Percon Polska oferuje wiele rozwiązań Digital Signage przeznaczonych do każdych zastosowań.

 

Zintegrowane biuro

Technologia współpracować jak nigdy dotąd. Percon Polska oferuje rozwiązania pozwalające zespołom pracować w dowolnym miejscu i jak chcą, dzięki rozwiązaniom KVM po sieci IP, które mają funkcje kontroli dostępu użytkowników. Od komunikacji korporacyjnej do systemów reagowania kryzysowego Percon Polska ma odpowiednie produkty dostosowane do każdej infrastruktury AV.

 

Kampus

Percon Polska posiada skalowalne rozwiązania dla kampusów, które pomagają studentom, wykładowcom i zwiedzającym. Percon Polska zapewnia infrastrukturę potrzebną do obsługi ogólnodostępnych aplikacji biurowych niezależnie od miejsc ich odtwarzania, wyświetlaczy lub oprogramowania. Niezależnie od tego, czy przy użyciu wszechstronnych rozwiązań AV po sieci IP, światłowodowych dla długich dystansów, czy produktów wykorzystujących standard HDBaseT, firma Percon Polska dysponuje szerokim wachlarzem rozwiązań umożliwiających przesyłanie sygnałów.

 

Miejsca rozrywki

Niezależnie od tego, czy jest to kino, kręgielnia, stadion czy duże miejsca rozrywki, firma Percon Polska ma odpowiednie rozwiązania aby zapewnić miło spędzony czas. Tworzenie bezszwowej sieci informacyjnej w dużym środowisku nie musi być trudne. Produkty z oferty Percon Polska upraszczają ogromne systemy AV poprzez zmniejszenie złożoności infrastruktury, a także ułatwia obsługę i zarządzanie nimi.

 

Systemy alarmowe

Produkty z oferty Percon Polska zapewniają niezrównane rozwiązania, związane z ostrzeganiem personelu i odwiedzających o wszelkich sytuacjach awaryjnych. W pełni zintegrowany system AV może automatycznie wyświetlać instrukcje awaryjne, które można aktualizować z centralnego systemu sterowania.