Nowa rzeczywistość – nauczanie hybrydowe

Nie ma wątpliwości – system edukacji staje w obliczu dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Mnożą się dyskusje i dylematy dotyczące nauczania stacjonarnego, online, synchronicznego, asynchronicznego, hybrydowego i HyFlex. Placówki edukacyjne wszystkich szczebli starają się jak najbardziej zaangażować do pracy uczniów, którzy uczestniczą w zajęciach częściowo lub całkowicie zdalne. Tworzy się plany, dostosowuje systemy, a następnie ponownie je zmienia. Nic nie wydaje się stabilne. W jaki sposób edukacja może być bezpiecznie prowadzona w tych zmieniających się warunkach? Do głowy przychodzi tylko jedna myśl – trzeba wybierać i wdrażać elastyczne rozwiązania, które odpowiadają różnym potrzebom. Systemy audio Nureva do sal lekcyjnych zapewniają elastyczność, wydajność i o wiele więcej. Systemy Nureva to najprostszy i najbardziej elastyczny sposób na wyposażenie hybrydowych przestrzeni do nauki. Dzięki technologii Microphone Mist ™ firmy Nureva uzyskasz pokrycie całego pomieszczenia we wszystkich salach, bez konieczności stosowania mikrofonów wpiętych w ubranie lub skomplikowanych, drogich konfiguracji technicznych. Dzięki systemom Nureva nauczyciele mogą prowadzić zajęcia tak, jak zawsze, łącząc się z uczniami w naturalny sposób, bez względu na to, gdzie się znajdują. Uczniowie mogą słyszeć i być słyszani niezależnie od tego, czy siedzą w pewnej odległości w klasie, czy są w domu. Użytkownicy systemu mogą korzystać z niego bez obawy o pojawienie się komplikacji wymagających dodatkowej obsługi technicznej i ręcznej kalibracji systemu. To konferencje audio w klasie stworzone z myślą o nowej rzeczywistości.

Dlaczego systemy audio Nureva

Systemy Nureva HDL200, HDL300 i Dual HDL300 idealnie pasują do obecnej rzeczywistości i przygotowują Cię na wszystko, co nadejdzie. Oto, w jaki sposób pomagają stworzyć warunki do nauczania hybrydowego:
– przestrzeganie dystansu społecznego – system Nureva gwarantuje zarówno dobrą słyszalność dzięki wbudowanym głośnikom, jak również doskonały odbiór dźwięku, bez konieczności opuszczania swojego miejsca ani stosowania dodatkowych mikrofonów.

  • prosty system audio w trudnych czasach – samodzielna instalacja systemu trwa 30 minut bez korzystania z pomocy specjalistów. Ciągła autokalibracja gwarantuje dostosowanie się systemu do zmieniającej się przestrzeni. Łatwość obsługi dzięki łączności USB oraz kompatybilność ze wszystkimi platformami UC&C. Nauczyciele nie muszą poświęcać czasu na opanowanie nowych produktów technologicznych i całą swoją energię mogą przeznaczyć na przekazywanie wiedzy uczniom.
  • elastyczne, nowoczesne rozwiązania – systemem można zarządzać z dowolnego miejsca, dzięki narzędziom umiejscowionym w chmurze. Oprócz tego producent zapewnia systematyczne aktualizacje oprogramowania i nowe funkcje.

Mózg systemu Nureva

Za innowacyjność i niepowtarzalność systemów audio marki Nureva odpowiada przełomowa technologia Microphone Mist, polegająca na wypełnianiu przestrzeni tysiącami wirtualnych mikrofonów. Dzięki temu każdy może być słyszany z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Szkoły i uczelnie znajdują się pod ogromną presją, aby zapewnić wysokiej jakości edukację, bez względu na to, co się stanie. Technologia Microphone Mist gwarantuje wyraźną przewagę nad innymi podejściami – pokrycie mikrofonami całego pomieszczenia. Bez względu na to, z którego miejsca przemawia uczeń lub nauczyciel, w jego pobliżu zawsze jest wirtualny mikrofon. Uczniowie uczący się zdalnie mają takie same odczucia jak ci, którzy uczą się w trybie stacjonarnym.

W celu umówienia się na prezentację produktu bądź wypożyczenia go do przetestowania, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapisów na wirtualne demo na żywo.
https://www.nureva.com/audio-conferencing/book-a-live-demo/hdl300

 

Wszystkie aktualności