Nureva HDL300 z certyfikatem Microsoft Teams

Z przyjemnością informujemy, że system wideokonferencyjny Nureva HDL300 otrzymał certyfikat Microsoft Teams, co czyni go pierwszą listwą mikrofonowo-głośnikową do dużych pomieszczeń certyfikowaną przez firmę Microsoft. Jest to idealne rozwiązanie dla organizacji, którym zależy na czystym dźwięku podczas spotkań online, niewymagające stosowania drogich i skomplikowanych systemów audio.

Wszystkie systemy wideokonferencyjne Nureva zostały dokładnie przetestowane pod kątem współpracy z wiodącymi platformami UC&C, w tym Microsoft Teams. HDL300 jest jednak pierwszym, który przeszedł rygorystyczny proces testów firmy Microsoft w celu uzyskania oficjalnej certyfikacji.

Innowacyjność HDL300 polega na wykorzystaniu technologii Microphone Mist™, która pozwala na wypełnienie pomieszczenia dokładnie 8192 wirtualnymi mikrofonami. Dla uczestnika konferencji oznacza to pełną swobodę, ponieważ bez względu na to, gdzie się znajduje i w którą stronę jest zwrócony, zawsze ma w swoim pobliżu wirtualny mikrofon.

Instalacja tak zaawansowanego technologicznie systemu zajmuje mniej niż 30 minut i nie wymaga pomocy wykwalifikowanego specjalisty. Wystarczy zawiesić HDL 300 na ścianie, podłączyć do komputera i ustawić jako domyślne urządzenie audio.

Urządzenie jest niezwykle proste i intuicyjne. To rozwiązanie, z którego może korzystać nawet osoba uważająca się za technologicznego laika. Dźwięk z systemu Nureva włącza się automatycznie w momencie rozpoczęcia spotkania Teams. Nie generuje przy tym problemów technicznych ani opóźnień.

Systemy Nureva zostały stworzone dla nowej rzeczywistości

Sytuacja epidemiologiczna wywołała rewolucję w sposobie komunikacji na całym świecie. Większość polskich szkół, uczelni i organizacji korzysta z aplikacji Microsoft Teams w celu utrzymania łączności. Pod koniec października 2020 dzienna liczba aktywnych użytkowników Microsoft Teams wzrosła do ponad 115 milionów.

Powolny powrót do pozornej normalności uświadamia nam, że przyszłością stają się spotkania hybrydowe, które dają możliwość połączenia tradycyjnego spotkania ze zdalnym uczestnictwem.

Systemy Nureva idealnie wpisują się w nowe standardy spotkań. Technologia Microphone Mist ™ pozwala na swobodne poruszanie się po sali z gwarancją, że dźwięk po drugiej stronie monitora będzie czysty. Zmieniające się przepisy sanitarne nie są problemem. Nie ma potrzeby dostosowywania systemu ani instalowania nowych komponentów – ciągła autokalibracja sprawia, że HDL300 wykonuje tę pracę za nas. Nureva eliminuje również problem odkażania urządzeń typu mikrofon. Pomieszczenie wyposażone w system Nureva jest zawsze gotowe do spotkań.

Połączenie Microsoft Teams i dźwięku Nureva to łatwy sposób, aby wszyscy pracowali razem w nowej rzeczywistości i byli przygotowani na to, co nadejdzie po niej.

Najłatwiejszym sposobem na przekonanie się, że system Nureva i Microsoft Teams stanowią zgrany zespół, jest spotkanie online z zespołem Percon Polska. Podczas 15 minutowej prezentacji nasz ekspert dokładnie pokaże możliwości systemu oraz odpowie na zadane pytania.

W celu umówienia się na spotkanie online prosimy o kontakt pod adresem awisniewska@percon.pl.

 

 

 

Wszystkie aktualności