Percon Polska Sp. z o.o.

Od połowy lat ’90 przewody Percon promowała i sprzedawała w Polsce firma Studiotech Poland. Duży sukces jaki odniosły te produkty skłonił nas do nawiązania bardzo bliskiej współpracy z producentem i stworzenia w roku 2007 firmy Percon Polska. Od tamtego momentu działamy prężnie na polskim rynku i prowadzimy dystrybucję produktów firm Percon, AVP oraz Gefen. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełny asortyment przewodów firmy Percon, urządzenia do dystrybucji i przedłużania sygnałów firmy Gefen, systemy dystrybucji AV po IP marki EvertzAV, rozwiązania do audiokonferencji Nureva, systemy dyskusyjne Televic Conference, kamery PTZ firmy Avonic, systemy interkomowe marki Riedel, rozwiązania światłowodowe Fieldcast, systemy produkcji wideo na żywo Multicam, rozwiązania do streamingu firmy Telestream oraz wiele innych produktów..

Mamy pełen zakres produktów, które pozwolą przesłać i rozdystrybuować dowolny sygnał na żądaną odległość. Nasze doświadczenie pozwala w pełni profesjonalnie stawiać czoła wszelkim wyzwaniom, jakie napotykają nasi Klienci.

Wsparcie techniczne jakiego udzielamy i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań sprawiają, że skraca się czas, który muszą Państwo przeznaczyć na projektowanie systemu. Także po zakończeniu sprzedaży nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie – świadczymy pełny serwis gwarancyjny oraz w razie problemów służymy pomocą w ich rozwiązaniu.

Nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

lat działalności firmy Percon

zadowolonych Klientów

oferowanych produktów