top of page
Zestaw 2

Zestaw 2

System przewodowy (dyskusja) Plixus

System Flex G4 jest flagowym rozwiązaniem Televic i oferuje niezrównaną elastyczność w zakresie liczby uczestników, możliwości prowadzenia spotkań w różnych pomieszczeniach i z zastosowaniem różnych konfiguracji, a wszystko to całkowicie bez kabli i jakichkolwiek problemów.


Zestaw przeznaczony do pracy dla 20 delegatów, 1 przewodniczącego oraz 2 tłumaczy.

Confidea FLEX G4 w inteligentny sposób łączy łatwość ustawienia i konfiguracji z najbardziej zaawansowanymi funkcjami na świecie pod względem jakości i łatwości obsługi. Wystarczy jedno dotknięcie, aby aktywować lub dezaktywować głosowanie.

Confidea FLEX G4 nie pozwoli, aby baterie stanęły na drodze do produktywnego spotkania. Każde urządzenie jest dostarczane z kompaktowym akumulatorem litowo-jonowym Confidea BP G4, który utrzymuje system w gotowości do pracy przez 12 godzin. Inteligentny pakiet baterii jest monitorowany i kontrolowany przez wbudowany mikrokontroler, który śledzi proces ładowania i zapobiega przeładowaniu.

Lingua Interpreter Desk to pulpit zaprojektowany przez i dla tłumaczy zawodowych.

Skonstruowany tak, aby zajmował jak najmniej miejsca na stole, pozwala optymalnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń, jaka jest zwykle dostępna w ciasnych kabinach tłumaczy.


Sprzęt i oprogramowanie współgrają ze sobą tworząc wygodne środowisko pracy.

Wzornictwo pulpitu jest przejrzyste i minimalistyczne, nowoczesne, a jednocześnie przyjazne i zgodne z rygorystycznym standardem ISO dotyczącym urządzeń dla tłumaczy.

Dzięki pulpitowi każdy tłumacz – zatrudniony na stałe lub dorywczo, a także tłumacz niedowidzący – może wykonywać swoją pracę lepiej, być bardziej skoncentrowany, a przy tym mniej zmęczony.


Użytkownicy niedowidzący będą zadowoleni z dotykowych wskaźników i 5 dodatkowych przewodników nawigacyjnych pod ekranem.

Cechy:

  • Obsługuje WIFI5

  • Szyfrowanie WPA2 Enterprise

  • Podwójna antena zapewniająca optymalny odbiór sygnału nawet w trudnych warunkach o dużym współczynniku odbicia fal radiowych

  • Wbudowany wysokiej jakości głośnik

  • Podwójna komora baterii z możliwością wymiany podczas pracy.

  • Jednostki zasilające przez adapter USB-C

  • Konfigurowalny programowo przycisk mikrofonu dla delegata lub przewodniczącego.

  • Interaktywny wyświetlacz pokazujący informacje o spotkaniu

  • Każdą jednostkę można skonfigurować jako delegata lub przewodniczącego bez zmiany konfiguracji sprzętowej, prosta konfiguracja z poziomu oprogramowania


 

W skład zestawu wchodzą:


bottom of page