top of page
Zestaw 3

Zestaw 3

System przewodowy (dyskusja + głosowanie) Plixus i Confero 360

Confero 360 to rozwiązanie firmy Televic umożliwiające łatwą konfigurację pomieszczenia i sterowanie spotkaniami bezpośrednio z poziomu strony internetowej jednostki centralnej Plixus. Oferuje intuicyjny interfejs do konfiguracji sali konferencyjnej i kontroli nad przebiegiem spotkania, z naciskiem na środowisko użytkownika.

Zestaw przeznaczony do użytku przez 20 delegatów i 1 przewodniczącego.

Confero 360 przenosi role użytkowników i nowe funkcje bezpośrednio do rdzenia systemu, silnika Plixus. Wszystko jest oparte na sieci Web, nie ma potrzeby instalowania w komputerze dedykowanego oprogramowania. Narzędzie umożliwia przewodniczącemu lub operatorowi zarządzanie przebiegiem spotkania, mikrofonami i głosowaniem, a także przeglądanie raportu ze spotkania po jego zakończeniu.

Confidea FLEX to pojedyncze urządzenie, które można dostosować do różnego rodzaju spotkań za pomocą elastycznych licencji na oprogramowanie. Poczynając od prostej dyskusji aż po złożone spotkania wielojęzyczne. Łatwo można przełączać urządzenie Confidea FLEX między jednostką przewodniczącego a delegata, wykorzystując ukryte diody LED. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 5,2 cala, wyświetlający dynamicznie informacje w zależności od kontekstu. Smukły i nowoczesny design zapewnia dobre wrażenie w każdych warunkach. Wypukłe punkty umożliwiają również korzystanie osobom niedowidzącym. Ponadto, staranne wyważenie urządzenia zapewnia jego doskonałą stabilność.

Cechy:

  • Wbudowany głośnik wysokiej jakości

  • Przycisk z funkcją żądania zabrania głosu i priorytetu, gdy urządzenie jest skonfigurowane jako jednostka przewodniczącego

  • Interaktywny wyświetlacz pokazujący informacje o spotkaniu, takie jak: plan agendy, osobę zabierającą głos, pozycję na liście zgłoszeń, licznik czasu przemówień i głosowanie

  • Dwa wyjścia słuchawkowe ze wspólną regulacją głośności


W skład zestawu wchodzą:bottom of page