Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom rynku, przy współpracy z firmą NEC Display Solutions, przedstawiamy specjalnie przygotowany zestaw urządzeń umożliwiający prowadzenie wideokonferencji w prosty, wygodny i profesjonalny sposób, dostępny w atrakcyjnej cenie.

W skład zestawu wchodzą:

  • Avonic CM20-VCU – Kamera wideokonferencyjna 4K z interfejsem USB3.0, kątem widzenia 120 stopni oraz zintegrowanymi mikrofonami.
  • Nureva HDL200 – Matryca mikrofonowa z wbudowanymi głośnikami, którą można w prosty sposób skonfigurować z takim komunikatorami jak Zoom, Blue Jeans, Microsoft Teams, Cisco WebEx oraz innymi.
  • Nec MultiSync E557Q – wielkoformatowy monitor LCD 55″ z funkcją natychmiastowego rozpoczęcia spotkania. Wyświetlacz wyposażono w automatyczną funkcję budzenia, która uruchamia ekran po podłączeniu notebooka.

Dzięki tym urządzeniom możliwe jest prowadzenie wirtualnych spotkań biznesowych na najwyższym poziomie, bez obaw o komplikacje i zakłócenia związane ze sprzętem. Szeroki kąt widzenia kamery oraz autorska technologia Microphone Mist mikrofonu pozwalają na poruszanie się po pomieszczeniu, bez obniżenia jakości rozmowy. Zestaw urządzeń sprawdzi się świetnie zarówno w domowym biurze, jak też w niedużej sali konferencyjnej.

 

Zachęcamy do skorzystania z wirtualnego demo systemu Nureva. Podczas zdalnej prezentacji na żywo można przekonać się na własne uszy, jak dźwięk odbierany jest z każdego miejsca w pomieszczeniu oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu – służymy pomocą!

Zespół Percon Polska

Wszystkie aktualności