top of page

IP-7000TX – AV over IP HDMI or VGA Transmitter (4K, HDCP2.2, PoE)

Informacje o produkcie:

IP-7000TX – AV over IP HDMI or VGA Transmitter (4K, HDCP2.2, PoE)

 

Seria IP-7000 umożliwia instalatorom skonfigurowanie unikalnego systemu dystrybucji sygnału za pośrednictwem dedykowanej infrastruktury sieci IT. Użytkownik ma kontrolę nad tym, ile wejść i punktów końcowych wymaga od systemu; niezależnie od tego, czy jest to jeden nadajnik do wielu odbiorników, czy wiele do wielu, możliwości są nieograniczone. Prostota jest podstawą IP-7000, ponieważ zarówno nadajnik, jak i odbiornik obsługują PoE.

Obraz i dźwięk mogą być przesyłane przez sieć IP na odległość do 100 m za pośrednictwem pojedynczego przełącznika sieciowego. Odległość transmisji można dodatkowo zwiększyć do 100 m między przełącznikami sieciowymi i obsługuje sieci gigabitowe.

System ten posiada również dwukierunkowe przekazywanie podczerwieni, analogowe wejście/wyjście liniowe oraz wejście mikrofonowe zapewniające użytkownikowi różnorodne opcje audio. Funkcja USB pozwala systemowi działać jak koncentrator USB, co w połączeniu z funkcją wejścia/wyjścia VGA umożliwia wykorzystanie systemu jako przełącznika KVM. Dodanie dodatkowych urządzeń pozwala użytkownikowi na kaskadowanie systemu, umożliwiając zwiększenie odległości transmisji bez utraty sygnału lub wprowadzania opóźnień.

Sterowanie odbywa się poprzez Telnet, IR Remote, Web GUI i RS-232 z komunikacją zwrotną na ekranie (OSD).
IP-7000TX_PDF-Manual_v1.02
.pdf
Download PDF • 5.02MB

Informacje o produkcie:

bottom of page