top of page

Informacje o produkcie:

Kontroler Matrix to wydajne i elastyczne rozwiązanie do kontrolowania zgodnych z Gefen przedłużaczy wideo i KVM over IP w tej samej sieci. Użytkownik musi jedynie zainstalować urządzenie w tej samej sieci lokalnej, co przedłużacze (nadajniki i odbiorniki), aby łatwo zdefiniować i skonfigurować wybór tras kanałów (w tym wideo, audio i różne typy interfejsów kontrolera) za pomocą WebGUI.

Za pomocą interfejsu WebGUI można skonfigurować scenariusze emisji pojedynczej lub multiemisji. Możliwe jest również definiowanie i przełączanie tras przy użyciu niestandardowych grup lub ustawień wstępnych, co pozwala na łatwą kontrolę nad wieloma strefami wideo.


Bez użycia tej scentralizowanej jednostki każdy nadajnik i odbiornik w systemie musiałyby być kontrolowane i konfigurowane bezpośrednio za pomocą własnego, indywidualnego interfejsu WebGUI. Dodatkowo to urządzenie obsługuje sterowanie trybami matrycy i ściany wideo podłączonych jednostek AVoIP. Ustawienia wszystkich podłączonych nadajników/odbiorników, w tym adres IP, maska ​​sieciowa i stan wzmacniacza są wyraźnie wyświetlane w interfejsie WebGUI. Dostęp do interfejsu WebGUI można łatwo uzyskać za pośrednictwem przeglądarki internetowej za pośrednictwem normalnego połączenia sieciowego lub bezpośrednio podłączając wyświetlacz HDMI oraz klawiaturę i mysz USB do urządzenia. Do interakcji z lokalnym interfejsem WebGUI i sterowania urządzeniem można także używać standardowego ekranu dotykowego HDMI i USB.


Karta katalogowa:

pdf_GF-AVIP-MC_datasheet
.pdf
Download PDF • 648KB

Poprzedni produkt
Następny produkt
bottom of page