top of page

Informacje o produkcie:
System HDL200

Nureva® HDL200 to zintegrowany mikrofon i głośnik w formie listwy, który zapewnia pełne pokrycie mikrofonem w całym pomieszczeniu oraz bogate, wyraźne odtwarzanie w dowolnej małej przestrzeni o wymiarach do 18' x 18' (5,5 x 5,5 m) - w tym w małych salach konferencyjnych i małych elastycznych przestrzeniach. Można go zamontować na ścianie lub na mobilnym stojaku.


Prawdziwy zasięg mikrofonu w całym pomieszczeniu

Podobnie jak wszystkie systemy Nureva, HDL200 jest zasilany przez opatentowaną technologię Microphone Mist™, która wykorzystuje tysiące wirtualnych mikrofonów, dzięki czemu każdy może być słyszany z każdego miejsca na małej przestrzeni. Ciągła autokalibracja oznacza, że dźwięk jest zawsze zoptymalizowany — nie jest potrzebny żaden technik — nawet jeśli przesuniesz meble lub zmienisz ustawienie siedzeń.


Łatwa instalacja

HDL200 można zainstalować w różnych konfiguracjach. Zainstaluj go na ścianie (nad lub pod wyświetlaczem) za pomocą dołączonego wspornika montażowego, a następnie podłącz do komputera za pomocą jednego kabla. To łatwy projekt, który może zająć mniej niż 30 minut. Możesz także użyć akcesoriów do montażu wyświetlacza (sprzedawane oddzielnie), aby przymocować go do wyświetlacza zamontowanego na ścianie, mobilnej podstawce lub wózku. Dostępny jest magnetyczny uchwyt montażowy do aparatu.


Zarządzaj z dowolnego miejsca

Urządzeniem HDL200 i wszystkimi systemami audiokonferencyjnymi Nureva można zarządzać z dowolnego miejsca za pomocą Consoli Nureva, naszej bezpiecznej platformy opartej na chmurze. Sprawdź stan urządzenia, dostosuj ustawienia audio, zaktualizuj oprogramowanie układowe i nie tylko. Możesz także uzyskać dostęp do Nureva Developer Toolkit – opartych na chmurze interfejsów API, które umożliwiają tworzenie integracji w celu usprawnienia przepływów pracy.Pobierz kartę produktu:


nureva-hdl200-data-sheet
.pdf
Download PDF • 192KB

Poprzedni produkt
Następny produkt
bottom of page