top of page

Informacje o produkcie:System HDL300

Nureva® HDL300 to zintegrowany mikrofon i głośnik w formie listwy, który zapewnia pokrycie mikrofonem całego pomieszczenia oraz bogate, wyraźne odtwarzanie w każdej średniej wielkości przestrzeni do 25' x 25' (7,6 x 7,6 m) - w tym w salach konferencyjnych, klasach i powierzchnie elastyczne i studyjne.


Prawdziwy zasięg mikrofonu w całym pomieszczeniu

Podobnie jak wszystkie systemy Nureva, HDL300 jest zasilany przez opatentowaną technologię Microphone Mist™, która wypełnia przestrzeń tysiącami wirtualnych mikrofonów. Tylko jeden HDL300 zapewnia prawdziwe pokrycie całego pomieszczenia – porównaj to z tradycyjnymi systemami, które wykorzystują wiele komponentów i nadal mogą pozostawiać martwe strefy, w których ludzie nie będą słyszani. Ciągła autokalibracja oznacza, że dźwięk jest zawsze zoptymalizowany — nie jest potrzebny żaden technik — nawet jeśli zmienisz układ pomieszczenia.Zarządzaj z dowolnego miejsca

Urządzeniem HDL300 i wszystkimi urządzeniami Nureva można zarządzać z dowolnego miejsca za pomocą konsoli Nureva — naszej bezpiecznej platformy opartej na chmurze, dołączonej do każdego systemu. Używaj go do aktualizacji oprogramowania, sprawdzania stanu urządzenia, analizowania danych pomieszczenia, dostosowywania strefy odbioru mikrofonu i nie tylko. Możesz także uzyskać dostęp do Nureva Developer Toolkit – opartych na chmurze interfejsów API, które umożliwiają tworzenie integracji w celu usprawnienia przepływów pracy.


HDL300 obsługuje Zoom, Microsoft Teams, Lifesize, Cisco WebEx, RingCentral i GoToMeeting®. Jest również kompatybilny z kontrolerami najważniejszych firm, takich jak Cisco, Crestron®, QSC® i StarLeaf oraz wielu innych!Pobierz kartę produktu:


nureva-hdl300-data-sheet
.pdf
Download PDF • 365KB

Poprzedni produkt
Następny produkt
bottom of page