top of page

Informacje o produkcie:


Nureva HDL310

Zaspokaja wszystkie potrzeby audio w dużych salach konferencyjnych, przestrzeniach biurowych, salach wykłdowych i innych o powierzchni do 9,1m x 9,1m.


System audiokonferencyjny Nureva HDL310 zapewnia wyraźny dźwięk podczas dowolnej telekonferencji lub spotkania. Każde źródło dźwięku w pomieszczeniu jest odbierane i przetwarzane jednocześnie przez 16384 wirtualnych mikrofonów. Uczestnicy mogą swobodnie poruszać się i komunikować zachowując krystaliczną i precyzyjną jakość dźwięku, a zdalni rozmówcy mogą czuć się, jakby byli na miejscu razem ze swoim zespołem.

Instalacja systemu Dual HDL300 zajmuje około godziny i nigdy nie wymaga kalibracji. Jest to prosty i skuteczny system audiokonferencyjny, który zbliża ludzi i idee.


Każdy sygnał dźwiękowy jest optymalizowany indywidualnie. Uczestnicy słyszą to, co jest dla nich ważne, przy mimimalnym rozpraszającym szumie z otoczenia.

Wysokiej jakości dźwięk w dużych pomieszczeniach za znacznie mniejszą cenę niż w przypadku tradycyjncyh systemów.


System Dual HDL300 współpracuje z Zoom, Microsoft Teams, Cisco WebEx, GoToMeeting®, RingCentral® i Lifesize®. Jest również kompatybilny z platformami do rejestracji wykładów, jak Panopto i Matrox oraz wieloma innymi.Karta katalogowa:

nureva-hdl310-data-sheet
.pdf
Download PDF • 614KB

Poprzedni produkt
Następny produkt
bottom of page