top of page

Informacje o produkcie:
System HDL410

System HDL410 zapewnia profesjonalną jakość dzwięku bez kosztów i złożoności niestandardowego systemu AV. Idealny system dla pomieszczeń o wymiarach do 35’ x 55’ (10,7 x 16,8 m).

 

Przetwornik mikrofonu nowej generacji

Podobnie jak wszystkie systemy Nureva@ , HDL410 jest zasilany przez opatentowaną technologię Microphone Mist’", która wypełnia przestrzeń tysiącami wirtualnych mikrofonów, zapewniając prawdziwy dzwięk w całym pomieszczeniu. Ponieważ moduł połączeniowy HDL410 ma większą moc obliczeniową i rozszerzoną pamięć, odblokowuje bardziej zaawansowane możliwości audio w ramach tej technologii.

Obejmuje to przetwarzanie fizycznych mikrofonów z dwóch taktów razem zamiast osobno, co skutkuje wyraźniejszym i bardziej spójnym odbiorem mikrofonu.

 

Prosta instalacja naścienna

Instalacja HDL410 to łatwy montaż, który zajmuje około 60 minut. Każdą jednostkę wieszasz na ścianie za pomocą dwóch śrub, prowadzisz jeden kabel z każdej jednostki do modułu Connect, a drugi do komputera lub innego urządzenia podłączonego do Internetu.

Porównaj to z tradycyjnymi systemami do dużych przestrzeni, które mogą obejmować wybór i instalację wielu mikrofonów, głośników, kabli i procesora DSP.

 

Narzędzie do zarządzania na dużą skalę

HDL410 i wszystkimi urządzeniami Nureva mogą być zarządzane z dowolnego miejsca za pomocą Nureva Console - naszej bezpiecznej platformy opartej na chmurze, dołączonej do każdego systemu.

Używaj go do zdalnego instalowania aktualizacji, analizowania danych pomieszczenia, uzyskiwania dostępu do interfejsów API programistów i nie tylko. Dzięki HDL410 nie ma potrzeby posiadania dedykowanego komputera w pokoju do zarządzania urządzeniami. Console Direct zapewnia bezpieczne, ciągłe połączenie z kontem bez konieczności pobierania oprogramowania.


Pobierz kartę produktu:


HDL410 PL
.pdf
Download PDF • 1.00MB

Poprzedni produkt
Następny produkt
bottom of page