top of page
percon_okablowanie.jpg

EvertzAV NUCLEUS - dystrybucja i kontrola AV

AV przez IP

Przedstawiamy całkowicie nowe rozwiązanie AV do dystrybucji i kontroli AV EvertzAV: NUCLEUS.

NUCLEUS to platforma routingu AV opracowana wyłącznie dla klientów poszukujących uproszczonego, wszechstronnego systemu wideo przez IP, dystrybucji, prezentacji, współpracy i kontroli.Dystrybucja AV klasy korporacyjnej

Wykorzystując doświadczenie i siłę zdobyte przez wiele lat bycia światowym liderem w dziedzinie sprzętu infrastruktury nadawczej audio i wideo, Evertz Microsystems opracował niezwykle wydajną, a jednocześnie uproszczoną i ogólnie łatwą w obsłudze platformę Video over IP dla przedsiębiorstw wszystkich rozmiary.

Bezproblemowa, prosta konfiguracja, nie wymaga programowania

NUCLEUS działa w oparciu o uproszczoną strukturę konfiguracyjną, umożliwiającą administratorom skonfigurowanie w pełni funkcjonalnej sieci dystrybucji AV w ciągu kilku minut, bez kłopotów związanych z większością platform dystrybucji AV dostępnych obecnie na rynku.


Sprawdzony, niezawodny i przyszłościowy sprzęt

Platforma NUCLEUS składa się z menedżera sesji NUCLEUS i bramek UXP AV (dostępne w wersji samodzielnej i modułowej). Dowolną kombinację modułowych i samodzielnych bramek UXP AV można połączyć ze sobą za pomocą przełącznika COTS, a następnie skonfigurować, kontrolować i zarządzać za pomocą menedżera sesji NUCLEUS.

Niezrównana wszechstronność i skalowalność


Platformę NUCLEUS można zintegrować z przedsiębiorstwem, korzystając z istniejącej standardowej infrastruktury IT/sieci IP 1GbE. NUCLEUS obsługuje także sieci 2,5 GbE i 10 GbE, zapewniając najwyższe możliwe rozdzielczości i niezrównaną jakość obrazu przy najniższych opóźnieniach. Wszystko to oznacza świetną inwestycję teraz i w przyszłości, ponieważ nie musisz się martwić wymianą infrastruktury i sprzętu.

Użyj NUCLEUS do budowy ścian wyświetlaczy wideo przy użyciu standardowych bramek UXP. Ponadto skorzystaj z wbudowanych zaawansowanych funkcji, takich jak PIP (Picture-In-Picture), dostępnych w bramkach UXP-TRXS-USB2.


Zastosowania uniwersalne

Platforma NUCLEUS firmy EvertzAV została opracowana w celu wyeliminowania stresu i frustracji często związanych z wdrażaniem rozwiązań AV over IP. Dzięki możliwościom wideo o bardzo niskim opóźnieniu, obsłudze dźwięku o dużej przepływności i funkcjonalności sterowania przez USB, NUCLEUS jest idealną platformą dla potrzeb wideo przez IP i KVM przez IP.


Oprócz tego, że jest idealnym przełącznikiem wideo AV dla przedsiębiorstw, NUCLEUS jest u podstaw niezwykle elastycznym i wszechstronnym rozwiązaniem przedłużacza AV wykorzystującym protokół IP do transportu.


Zachęcamy do kontaktu by uzyskać jeszcze więcej szczegółowych informacji!

Więcej specyfikacji na stronie źródłowej - EVERTZ


Comments


bottom of page