top of page
percon_okablowanie.jpg

Od dziś Percon Polska działa razem z Gonsin!

Percon Polska został oficjalnym dystrybutorem Gonsin


Założona w 2003 roku firma Gonsin Conference Equipment Co.,LTD. jest liderem branży w zakresie badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży cyfrowego sprzętu konferencyjnego. Jest to chińskie przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii na szczeblu państwowym i dumny członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Kongresów i Konwencji (ICCA).


GONSIN jest globalnym dostawcą kompletnych rozwiązań systemów konferencyjnych, w tym systemu dyskusji konferencyjnych, systemu głosowania, systemu tłumaczeń symultanicznych, elektronicznego systemu konferencyjnego, systemu ASR, inteligentnego mikrofonu matrycowego z redukcją szumów, wizualnej interakcji z mediami, centralnego sterowania i systemu matrycowego, oprogramowania do zarządzania konferencjami Platforma, Internet + oddolny system zarządzania, konferencyjny system nagłośnienia, system wyświetlania, system rejestracji, cyfrowy system nagłośnienia.


GONSIN od samego początku szczyci się niezależną strategią innowacji i strategią różnicowania produktów, posiadając niezależne prawa własności intelektualnej do szerokiej gamy produktów.

Firma GONSIN z sukcesem uruchomiła system tłumaczeń DSSS, pierwszy w branży wielokanałowy bezprzewodowy system dystrybucji języków wykorzystujący najnowocześniejszą technologię Direct Sequence Spread Spectrum (DSSS).


Jego bezprzewodowy system interpretacji DSSS i bezprzewodowy system głosowania zostały zatwierdzone jako projekty Narodowego Programu Pochodni przez Ministerstwo Nauki i Technologii Chin. Obecnie firma GONSIN, bazująca na technologii DSSS, wprowadziła na rynek oryginalną technologię FS-FHSS.


Dzięki wyjątkowemu projektowi i zróżnicowanej strategii rozwoju, wprowadzona na rynek seria DCS koncentruje się na tworzeniu pełnej serii systemów konferencyjnych bez użycia papieru, systemów konferencyjnych AI, w pełni cyfrowych systemów konferencyjnych i bezprzewodowych systemów konferencyjnych, które dostosowują się do różnych środowisk i różnych scenariuszy zastosowań. Dzięki koncepcji „Konferencja+” kierujemy innowacjami badawczo-rozwojowymi produktów i tworzymy wiodące w branży kompleksowe rozwiązanie systemu konferencyjnego.

GONSIN otrzymał certyfikat ISO, uwierzytelnienie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, certyfikat systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO oraz certyfikaty CE, FCC, CCC dla swoich linii produktów. Znaki towarowe GONSIN zostały zarejestrowane w ponad 74 krajach na całym świecie.Produkty GONSIN gościły na wielu wysokiej klasy konferencjach międzynarodowych, takich jak 8. Szczyt BRICS, Szczyt G20, Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie LDC, Doroczna Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNECSO, Zgromadzenie Ogólne Organizacji Państw Amerykańskich, Szczyt Ministerialny Unii Europejskiej CELAC i Światowy Szczyt Ustawodawców.


GONSIN dostarczał produkty do ponad 140 krajów i zrealizował ponad dziesięć tysięcy ważnych projektów na całym świecie, ze zróżnicowanym portfelem użytkowników końcowych, w tym rządów, parlamentów, centrów kongresowych, sądów, sił zbrojnych, hoteli, szkół, szpitali, kościołów i korporacji.


Po ponad dziesięciu latach szybkiego rozwoju GONSIN stworzył wysokiej jakości zespół badawczo-rozwojowy integrujący technologię audio i wizualną, inteligentną technologię sterowania, technologię informacyjną i komunikacyjną, technologię komunikacji sieciowej, technologię oprogramowania i technologię chipów, nawiązał długoterminowe relacje współpracy z wielu znanych krajowych instytucji badawczych i założyła filię badawczo-rozwojową w Guangzhou.


Dzięki zaawansowanym możliwościom projektowania przemysłowego firma GONSIN posiada nie tylko zaawansowane zaplecze badawczo-rozwojowe, produkcyjne i testowe, ale także stworzyła kompletny system gwarancji usług posprzedażnych, który spełnia krajowy pięciogwiazdkowy standard „Systemu oceny obsługi posprzedażnej towarów”. GONSIN założył spółki zależne w Zhejiang, Pekinie, Anhui, Shenzhen i Southwest Center oraz założył centra operacyjne w Jiangxi, Fujian i Xinjiang; GONSIN aktywnie eksploruje rynek globalny i stał się jednym z najlepszych dostawców sprzętu konferencyjnego na świecie.


„Dostarczanie zaufania i wartości” to motto korporacyjne GONSIN. Opierając się na wzajemnym zaufaniu i wspólnych interesach, GONSIN będzie nadal współpracować ze swoimi klientami i partnerami na całym świecie, aby aktywnie stawić czoła nowym wyzwaniom globalnej konkurencji i jak najlepiej sprostać rosnącym potrzebom branży konferencyjnej.


więcej na: www.gonsin.com

Comments


bottom of page