top of page
percon_okablowanie.jpg

Nureva z certyfikatami Microsoft Teams!
Firma Nureva uzyskała certyfikaty HDL410, HDL310 i HDL300 dla Microsoft Teams, co potwierdza ich jakość i kompatybilność z platformą. Jest to ważne w kontekście oferowania produktów do dużych i bardzo dużych pomieszczeń, które spełniają najwyższe standardy. Nureva jest również liderem w branży, jako pierwsza firma, która uzyskała certyfikat dla mikrofonu i listwy głośnikowej.


Systemy audio Nureva są idealnym rozwiązaniem dla dużych przestrzeni, eliminując problemy związane z niewystarczającą mocą tradycyjnych systemów „plug and play” oraz złożonością profesjonalnych systemów AV. Dzięki prostocie i wydajności, produkty Nureva są łatwe w konfiguracji i zarządzaniu na dużą skalę.


Jakie mamy korzyści inwestycji w urządzenia Nureva?

• Wydajność ProAV bez złożoności kosztów i złożoności dzięki naszemu automatycznemu odbieraniu i kalibracji mikrofonu w całym pomieszczeniu, łatwości użytkowania i interoperacyjności z innymi systemami

• Nadaje się do dużych i bardzo dużych pomieszczeń

• Nureva to jedyny certyfikowany mikrofon i listwa głośnikowa, która nie wymaga satelitarnych uchwytów mikrofonowych


Jesteśmy najbardziej opłacalnym rozwiązaniem zapewniającym zasięg dźwięku w całym pomieszczeniu, szybkie i łatwe wdrożenie oraz brak mikrofonów satelitarnych.


Napisz do nas i zyskaj ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb.

Comments


bottom of page