top of page
percon_okablowanie.jpg

System HDL410 finalistą tegorocznej nagrody AV Awards!Zastosowana w systemie technologia Microphone Mist™ nowej generacji sprawia, że ​​uzyskanie profesjonalnej wydajności AV w bardzo dużych przestrzeniach jest łatwe i opłacalneNureva Inc., innowator w zaawansowanych rozwiązaniach do konferencji audio, ogłasza, że ​​jej system konferencji audio HDL410 znalazł się na krótkiej liście prestiżowej nagrody AV Awards w kategorii Audio Technology of the Year. Sercem systemu HDL410 jest wielokrotnie opatentowana technologia Microphone Mist firmy Nureva. Ta przełomowa innowacja wypełnia przestrzeń tysiącami wirtualnych mikrofonów, zapewniając odbiór dźwięku w całym pomieszczeniu w większych salach konferencyjnych i klasach. Unikalna, ujednolicona mapa zasięgu systemu, pierwsza w branży dla bardzo dużych przestrzeni, umożliwia przetwarzanie fizycznych mikrofonów z dwóch mikrofonów i listew głośnikowych razem, a nie osobno, tworząc jeden, gigantyczny układ mikrofonów obejmujący całe pomieszczenie. Każdy wirtualny mikrofon jest kierowany z większą precyzją, co zapewnia wyraźniejszy i bardziej spójny dźwięk.

Zaprojektowany, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na prostotę i skalowalność, HDL410 zapewnia doskonałą jakość dźwięku w bardzo dużych przestrzeniach bez kosztów i złożoności tradycyjnych profesjonalnych rozwiązań AV. Wykorzystuje tylko dwa montowane na ścianie mikrofony i listwy głośnikowe oraz mały moduł połączeniowy, aby zapewnić profesjonalną wydajność AV w przestrzeniach do pracy i nauki o wymiarach do 35 x 55 cali (10,7 x 16,8 m). Odzwierciedla to podejście Nureva skupiające się na IT przy projektowaniu inteligentnych produktów, które zaspokajają potrzebę szybkiego i ekonomicznego umożliwienia zdalnej współpracy w całej organizacji. Od 25 lat nagrody AV Awards wyróżniają tego rodzaju doskonałość w zakresie innowacji w dziedzinie audiowizualnej, wydarzeń i produkcji, a gala wręczenia nagród jest jednym z najgłośniejszych wydarzeń w globalnej branży AV. Ceremonia i uroczysta kolacja odbędzie się 3 listopada 2023 r. w Evolution London w Wielkiej Brytanii, gdzie zostaną ogłoszeni zwycięzcy we wszystkich kategoriach.


„Jesteśmy podekscytowani wiadomością, że nasz system HDL410 został wybrany jako finalista tegorocznej edycji AV Awards za wyjątkowe podejście do odbioru mikrofonu w bardzo dużych przestrzeniach” – powiedziała Nancy Knowlton, dyrektor generalna Nureva. „Biorąc pod uwagę wiele wyzwań, przed którymi stoją specjaliści IT, chcąc wyposażyć te przestrzenie bez obciążania zasobów, technologia Microphone Mist jest jednym z przełomów, na które czekali”.


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów Nureva. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szeroką ofertą naszych rozwiązań, to zachęcamy do kontaktu.

Comments


bottom of page