top of page
percon_okablowanie.jpg

Systemy audio nowej generacji Nureva zyskują certyfikat Barco ClickShare

Mamy przyjemność ogłosić, że systemy konferencji audio HDL310 i HDL410 uzyskały teraz certyfikat zgodności z bezprzewodowymi urządzeniami do prezentacji i konferencji Barco ClickShare CX-20, CX-30 i CX-50 Gen 2. Certyfikat ten zapewnia uproszczoną wydajność pro-AV w większych przestrzeniach Barco BYOM (Bring Your Own Meeting). Łącząc systemy audio typu plug and play nowej generacji firmy Nureva z rozwiązaniami ClickShare firmy Barco, użytkownicy mogą cieszyć się bezproblemową współpracą, która jest łatwa do wdrożenia i zarządzania przez dział IT w całej organizacji. Za pomocą przycisku ClickShare uczestnicy sali konferencyjnej mogą rozpocząć bezprzewodowe spotkanie wideo lub udostępnić zawartość na wyświetlaczu sali konferencyjnej. Jest to tak proste, jak podłączenie urządzenia USB-C do laptopa i w ciągu kilku sekund użytkownik zostaje automatycznie połączony z wyświetlaczem sali konferencyjnej, systemem audio Nureva®, kamerą i dowolnym innym urządzeniem peryferyjnym AV.

Za pomocą kabla USB i bez skomplikowanego okablowania system audio Nureva jest automatycznie rozpoznawany i gotowy do zapewnienia pokrycia dźwięku w całym pomieszczeniu.


Konfigurowanie, zarządzanie i wdrażanie systemów HDL310 i HDL410 jest proste, co czyni je idealnymi do skalowania w dużych organizacjach i instytucjach szkolnictwa wyższego. Systemy zapewniają bezkompromisową jakość dźwięku nawet w najbardziej rozległych przestrzeniach konferencyjnych. Dzięki HDL310 zapewniającemu profesjonalną wydajność AV w pomieszczeniach o wymiarach do 30 x 30 cali (9,1 x 9,1 m) i systemowi HDL410 oferującemu tę samą wyjątkową jakość w bardzo dużych przestrzeniach do 35 x 55 stóp (10,7 x 16,8 m), Nureva dba o to, aby żaden uczestnik nie pozostał w pomieszczeniu niezauważony. Wszystkie systemy audio Nureva są zasilane technologią Microphone Mist™, która wypełnia pomieszczenie tysiącami wirtualnych mikrofonów, dzięki czemu głosy ludzi są wychwytywane wszędzie. System dokonuje automatycznej kalibracji podczas konfiguracji i w sposób ciągły podczas użytkowania. Wykrywa i automatycznie dostosowuje się do zmian w charakterystyce pomieszczenia, eliminując potrzebę interwencji personelu IT. Dzięki licznym patentom wydanym w kilku krajach technologia Microphone Mist stanowi rewolucyjny postęp w konferencjach audio.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością dodania tego certyfikatu do naszego rozwijającego się ekosystemu, który zapewnia nowy poziom doskonałości dźwięku w większych przestrzeniach” – powiedziała Nancy Knowlton, dyrektor generalna Nureva. „Łącząc nasze systemy audio typu plug and play nowej generacji z rozwiązaniami ClickShare firmy Barco, zapewniamy użytkownikom niezrównaną jakość dźwięku i płynne prowadzenie konferencji w każdej dużej lub bardzo dużej sali konferencyjnej lub klasie”.

bottom of page