top of page
percon_okablowanie.jpg

Poznaj Nureva HDL 200


Zaprojektowany dla małych przestrzeni Dostępny na wiosnę 2020. System HDL200 ma udoskonaloną estetykę i 4096 wirtualnych mikrofonów zapewniających odbiór dźwięku z całego pomieszczenia. Został zaprojektowany specjalnie do wszelkiego rodzaju małych przestrzeni – od sal konferencyjnych po miejsca spotkań i elastyczne przestrzenie biurowe o powierzchni do 5,5 x 5,5 m.4096 mikrofonów wirtualnych Technologia Microphone Mist ™ wypełnia pomieszczenie wirtualnymi mikrofonami, dzięki czemu jest się słyszanym w dowolnym miejscu.

Sterowanie wzmocnieniem na podstawie lokalizacji Każdy sygnał dźwiękowy jest optymalizowany indywidualnie. Uczestnicy słyszą to, co jest dla nich ważne, przy minimalnym rozpraszającym szumie z otoczenia.

Nieustająca autokalibracja Pokój jest zawsze gotowy do audiokonferencji. Nawet po przestawieniu mebli lub zmianie stylu spotkania.

Szybka i łatwa instalacja Łatwa instalacja zintegrowanego urządzenia niemal w dowolnym miejscu – na ścianie, stojaku podłogowym lub ekranie. Możliwość mocowania kamery.

Elastyczna instalacja Na ścianie lub na ekranie – niemal wszędzie.

Czysty dźwięk. Czysta estetyka. System jest dostępny w dwóch neutralnych kolorach, aby pasował do każdego pomieszczenia.

Dobra współpraca z wiodącymi platformami System HDL200 system współpracuje z Zoom, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google™ Hangouts™, RingCentral, Fuze, Lifesize®, Intel Unite®, Panopto, wieloma IFP, smartfonami itd.

Pomocny wyświetlacz Wbudowany, konfigurowany wyświetlacz LCD udostępnia przydatne informacje. Przy pierwszym uruchomieniu można dowiedzieć się kiedy system zakończy autokalibrację. Podczas normalnej pracy wyświetlany jest stan połączenia i godzina. Wiele funkcji i możliwości integracji z systemami zarządzania pokojami pojawi się wkrótce.

Wybierz kamerę – i miejsce na nią Chodzi o wolność wybory. W przeciwieństwie do wszystkich listew z mikrofonami/kamerami,system HDL200 daje swobodę wyboru kamery i umieszczenia jej tam, gdzie zapewni pokrycie wymaganego obszaru. Nadal chcesz podłączyć kamerę do HDL200? W tym celu oferujemy nawet magnetyczny uchwyt mocujący.コメント


bottom of page