top of page
percon_okablowanie.jpg

Ujednolicona mapa zasięgu HDL410


Tradycyjne, wieloelementowe systemy audio były kiedyś jedynym sposobem na uzyskanie profesjonalnej wydajności AV w bardzo dużych przestrzeniach. Ale to było wcześniej. Teraz system HDL410 — część naszej serii pro — zapewnia wysokiej jakości dźwięk, którego potrzebujesz, w łatwym rozwiązaniu typu plug and play, które można zainstalować w mniej niż 60 minut. Dzięki naszej ujednoliconej mapie zasięgu jest to możliwe. HDL 410 reprezentuje radykalnie odmienne podejście do dźwięku, umożliwiając wspólne przetwarzanie fizycznych mikrofonów z dwóch mikrofonów i listew głośnikowych, a nie osobno. Rezultatem jest wyraźniejszy i bardziej spójny dźwięk w przestrzeniach o wymiarach do 35 x 55 stóp (10,7 x 16,8 m).


Transkrypcja wideo

Wyłącznie w systemie HDL410 dostępna jest ujednolicona mapa zasięgu. Ta innowacyjna funkcja reprezentuje zupełnie nowy sposób przetwarzania dźwięku z wielu układów mikrofonów w pomieszczeniu. To naprawdę ten sekret sprawia, że ​​konferencje audio w dużych przestrzeniach są tak proste i skuteczne, jak to tylko możliwe dzisiaj w mniejszych przestrzeniach.

Oto jak to działa: W tradycyjnych systemach audio każdy element mikrofonu – np. płyta sufitowa – jest przetwarzany osobno, a następnie wszystko jest miksowane w procesorze DSP.

Nasza ujednolicona mapa zasięgu przyjmuje zasadniczo inne podejście. Przetwarza fizyczne mikrofony z dwóch prętów, tworząc gigantyczny układ mikrofonów z aperturą rozciągającą się na całe pomieszczenie.

Każdy wirtualny mikrofon można namierzyć z większą rozdzielczością i precyzją. System działa jako jeden mikrofon, więc nie ma żadnych problemów związanych z miksowaniem lub przełączaniem. Ta funkcja umożliwia pokrycie większych przestrzeni – do 35 stóp na 55 stóp – przy minimalnej liczbie elementów.

Dzięki ujednoliconej mapie zasięgu zdalni uczestnicy mogą słyszeć wyraźny, spójny dźwięk od wszystkich osób w pomieszczeniu, nawet jeśli się poruszają, ponieważ nie ma przełączania między urządzeniami mikrofonowymi ani strefami. Zapewnia także zwiększone wzmocnienie przetwarzania i większą spójność wzmocnienia na dużym obszarze. Ponadto istnieje znacznie większa elastyczność w zakresie montażu mikrofonu i głośników HDL410 oraz znacznie mniejsza liczba komponentów, z którymi trzeba się uporać.

Wszystko to składa się na rozwiązanie, które zapewnia znacznie lepsze wrażenia z konferencji audio uczestnikom zdalnym oraz system, który jest łatwiejszy w instalacji i zarządzaniu.


źródło: Nureva
Comments


bottom of page